Ідентифікація за паспортом

Ідентифікація особи за паспортом шляхом перевірки відповідності даних наданого паспорту даним суб’єкта кредитної історії з відповідним паспортом.

Для отримання звіту достатньо серії та номера паспорта, або номера ID-паспорта. Якщо відповідний документ однозначно визначає суб’єкта кредитної історії — звіт міститиме ідентифікаційні дані людини для звірки.

Як це працює?

Якщо людина раніше користувалася кредитами або кредитними картками, використовуючи поточний паспорт — її кредитна історія містить ідентифікаційні дані особи та дані відповідного паспорта. 

Таким чином, за даними паспорта ми можемо визначити його власника та надати його ідентифікаційні дані. Звірка ідентифікації громадянина, що звернувся по кредит та суб’єкта кредитної історії, який раніше користувався кредитними продуктами з наданим документом може бути здійснена за прізвищем ім’ям по батькові, датою народження, індивідуальним податковим номером.

Якщо вказаний паспорт було зареєстровано як анульований/викрадений/втрачений, або суб’єкт кредитної історії залишав коментарі до своєї кредитної історії — інформація про це також міститиметься у звіті.

 

Для перевірки того, що людина, яка надає паспорт, є його власником скористайтеся звітом “Фотоверифікація”. Він дозволяє шляхом біометричного аналізу порівняти фото людини з фото у паспорті та перевірити його на збіг за базою фото скомпрометованих осіб (тобто таких, що вчиняли шахрайські дії).

Що містить
Ідентифікація суб’єкта за паспортом
Перевірка документів за базами анульованих/викрадених/втрачених документів
Попередження та коментарі від суб’єкта щодо власної кредитної історії
Коли буде корисно?

Підробка документів є одним з найрозповсюдженіших способів шахрайства, особливо у сфері кредитування. При зверненні людини за кредитом важливо серед іншого провести якісну ідентифікацію особи за документами та ідентифікацію самого паспорта для виключення шахрайства та мінімізації фінансових ризиків компанії.

Для цього необхідно пересвідчитись в тому, що:

  • документ є дійсним, 
  • ідентифікаційні дані особи та фотокартка в документі не змінені, 
  • людина що надає документ є його власником.
Робота зі звітом

Після підписання договору-заяви, отримання логіну та пароля для доступу до бази, запитувати звіт можливо у XML-форматі:

XML
Даний спосіб отримання звіту дозволяє автоматизувати процес запитів до бюро, а також отримувати звіт у вигляді, який підходить саме вам.
Загальна структура взаємодії:
Http Method
POST
Request URL
Test URL
Request
Response

Запит звіту можливий тільки за згодою фізичної особи.

Бажаєте стати партнером Українського бюро кредитних історій?

Подайте заявку на співпрацю