Ваше підприємство також може мати кредитну історію!

Інформація про минулі та поточні кредити підприємства та динаміку їх погашення.
Вартість звіту – 100 грн у випадку наявності інформації щодо підприємства у базі бюро

Кредитна історія юридичної особи містить дані що ідентифікують юридичну особу, інформацію щодо поточних та минулих кредитних договорів та дисципліни їх погашення, інформацію про виконавчі провадження, в яких особа фігурує як боржник, та реєстр запитів кредитної історії.

Чому важливо перевіряти кредитну історію підприємства?

Започаткування, розвиток або відновлення бізнесу потребує фінансування. Здебільшого мова йде про кредитні кошти. Найперше, що роблять кредитори, розглядаючи запит на кредитування — перевіряють кредитну історію підприємства.

Готуючись до звернення по кредит варто попередньо перевірити кредитну історію свого підприємства. Непорозуміння, невірно передані дані, затримка оновлення статусу за нещодавно погашеним кредитом або перервана історія договору, за яким змінювався кредитор, можуть стати причиною відмови у кредитуванні. Завчасна перевірка кредитної історії та за потреби виконання оскаржувальної процедури дозволять підвищити ймовірність успішного отримання кредитних коштів.

Кредитну історію підприємства також можуть перевіряти контрагенти, з якими підприємство працює за відстроченим платежем. Гарна кредитна репутація дозволить підприємству співпрацювати з постачальниками на вигідних для себе умовах.

Користуйтеся своїм правом та принаймні раз на рік перевіряйте кредитну історію свого підприємства, щоб бути певним в якості фінансової репутації компанії.

Довідка про відсутність кредитної історії
надається безкоштовно за офіційним запитом поштою
У Вас є можливість один раз на рік отримати кредитний звіт свого підприємства безкоштовно
п.3 ст.13 закону України "Про організацію формування та обіг кредитних історій"
за офіційним запитом поштою

Поширені питання

Як зробити офіційний запит кредитної історії підприємства поштою?

Надішліть лист-заяву на отримання кредитної історії на бланку підприємства з підписом і печаткою керівника (приклад заяви) на поштову адресу: ТОВ “Українське бюро кредитних історій”, 49505, м. Дніпро, а/с 7566.

Хто може перевірити кредитну історію підприємства?

Доступ до кредитної історії мають тільки ті фінансово-кредитні установи, яким юридична особа надала згоду на отримання інформації. Зокрема — організації в які підприємство звертається за кредитом або ті, в яких має відкриті кредитні договори.

Як перевірити інше підприємство?

Перевірити будь-яку компанію чи ФОП допоможе «Досьє ділової репутації», що будується на сукупності даних з відкритих джерел.
Отримати інформацію що складає кредитну історію суб’єкта можливо лише за умови наявності згоди суб’єкта на таку перевірку. Здійснювати запити кредитної історії ваших клієнтів або контрагентів можливо за умов співпраці з УБКІ в якості партнера.

Бажаєте стати партнером Українського бюро кредитних історій?

Подайте заявку на співпрацю