Кредитна історія
грн

Кредитна історія
Найбільша база кредитних історій
Кредитна історія
Можливість відстежувати зміни
Кредитна історія
Отримання в режимі онлайн
Отримати

5 причин дізнатися про свою кредитну історію

Кредитна історія
Вам відмовили в кредиті

80% відмов у видачі кредиту відбуваються через негативну кредитну історію. Якщо сталася помилка, ми підкажемо, як її виправити. Навіть якщо Ви допускали прострочення за кредитними платежами в минулому, завжди є можливість поліпшити свою кредитну історію.

Кредитна історія
Ви вже користувалися кредитами і хочете отримати новий

Перевіряйте свою кредитну історію, перш ніж звертатися по новий кредит, щоб переконатися, що інформація щодо вже закритих або поточних кредитів достовірна й актуальна. Це дозволить уникнути несподіваної відмови та заощадить Ваш час. Один раз на рік кредитна історія надається безкоштовно.

Кредитна історія
Ви побоюєтеся незаконного отримання кредиту з використанням Ваших документів

Перевірте кредитну історію, щоб переконатися у відсутності шахрайських кредитів на Ваше ім’я. Підключіть послугу «SMS-контроль» і, якщо хтось спробує незаконно оформити кредит на Ваше ім’я, Ви отримаєте про це SMS і зможете негайно звернутися в банк по роз’яснення.

Детальніше »
Кредитна історія
Ви можете відстежувати зміни за допомогою повідомлень на мобільний

Підключіть послугу «SMS-контроль» та отримуйте повідомлення про будь-які зміни в кредитній історії. Наприклад, якщо Ви оформили нову позику або банк запитав у нас Вашу кредитну історію. Це дозволить Вам уникнути будь-яких неточностей.

Детальніше »
Кредитна історія
У нас найбільша база кредитних історій в Україні

Українське бюро кредитних історій співпрацює з усіма великими фінансово-кредитними організаціями. У нашій базі понад 68 млн. кредитних історій. Це найбільша база даних в Україні!

Тримайте кредитну історію під контролем!

Підключіть послугу «СтатусКонтроль» й отримайте необмежений доступ до своєї кредитної історії, рейтингу та реєстру запитів.

Детальніше »

Поширені запитання

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія – це інформація щодо Ваших кредитів та дисципліни їх погашення, яку УБКІ (Українське бюро кредитних історій) отримує від партнерів бюро: банків, фінансових та лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів. Кредитна історія зберігається у базі даних бюро протягом 10 років з моменту виконання позичальником кредитного договору.

Як отримати кредитну історію поштою?

Для цього Вам необхідно надіслати заяву на поштову адресу ТОВ “Українське бюро кредитних історій”, 49044, м.Дніпро, а/с 2733.

Приклад заяви

Заява повинна містити інформацію, яка надасть можливість ідентифікувати Вас (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний код, юридична адреса, адреса проживання). Кредитна історія буде відправлена рекомендованим листом на Вашу поштову адресу протягом 2-х днів з моменту отримання заяви. Лист доставляється та вручається одержувачу особисто під розпис. У разі відсутності кредитної історії, надається довідка з підписом та мокрою печаткою.  

Хто має доступ до кредитної історії?

Згідно із законодавством Українське бюро кредитних історій забезпечує захист інформації, що становить Вашу кредитну історію. Доступ до Вашої кредитної історії мають тільки ті компанії, яким Ви надали свою згоду на доступ до кредитної історії.

Якщо Ви не згодні з даними в кредитній історії?

Ви маєте право оскаржити дані в кредитній історії. Корективи в кредитну історію може бути внесено, якщо кредитор підтверджує хибність інформації, яка оскаржується. В іншому разі Ви маєте право включити в свою кредитну історію коментар розміром до 100 слів щодо інформації, яка оскаржувалася. Подати заявку на оскарження кредитної історії в бюро можна за посиланням. Для подання потрібно авторизуватися на сайті за допомогою мобільного телефону.

Як переглянути отриманий раніше звіт?

Всі отримані раніше звіти можна знайти в розділі Журнал – Замовлення. Для цього необхідно авторизуватися на сайті за допомогою мобільного.

Як перевірити хто цікавився моєю кредитною історією?

Ця інформація доступна у кредитній історії  – окремий розділ Реєстр запитів. У цьому  розділі вказано хто і коли робив запит на перевірку кредитної історії.