Кредитний рейтинг

Кредитний рейтинг
Найбільша база кредитних історій
Кредитний рейтинг
Моментальний розрахунок рейтингу
Кредитний рейтинг
Пояснення факторів, що впливають на рейтинг
Отримати

Архів замовлень »

4 причини знати свій кредитний рейтинг

Кредитний рейтинг
Ви можете оцінити свої шанси отримати кредит

Дізнайтеся, наскільки бажаним позичальником для банків ви є. Чим вищий кредитний рейтинг, тим більше шансів на отримання кредиту. Окрім того, клієнти з високим кредитним рейтингом можуть розраховувати на більш вигідні умови кредитування.

Кредитний рейтинг
Ви можете підвищити свій кредитний рейтинг

Знаючи фактори, що вплинули на поточний показник Вашого кредитного рейтингу, ви можете його підвищити. Наприклад, кредитний рейтинг може знижувати велика кількість одночасно відкритих кредитів, тому перед зверненням по новий кредит слід зменшити кількість відкритих.

Кредитний рейтинг
Саме кредитний рейтинг позичальника люблять перевіряти банки

Кредитна історія, особливо активних позичальників, може містити більше 30 кредитів, на аналіз яких фахівцям банку потрібно багато часу. Щоб прискорити процедуру ухвалення рішення про видачу кредиту, банки вважають закраще запитувати в УБКІ саме кредитний рейтинг позичальника.

Кредитний рейтинг
Оцінці УБКІ довіряють найбільші кредитори України

Модель розрахунку кредитного рейтингу Українського бюро кредитних історій побудовано на базі даних з понад 100 млн. кредитних договорів. Це найбільша база даних в Україні. Свою кредитну історію 1 раз на рік можна перевірити безкоштовно.

Хочете більше інформації?

Підключіть послугу «SMS-контроль» та отримуйте повідомлення про будь-які зміни в кредитній історії  усього за 25 грн на місяць!

Детальніше »

Поширені запитання

Що таке кредитний рейтинг?

Кредитний рейтинг – це числова оцінка, яка будується на підставі вашої кредитної історії. Він оцінює поточний стан кредитної історії і говорить про ймовірності отримання нового кредиту в майбутньому.

Як підвищити кредитний рейтинг і поліпшити кредитну історію?

Гарна кредитна історія формується в разі активного користування кредитними продуктами та їх своєчасного погашення. Ступінь впливу подій на стан кредитної історії зменшується зі збільшенням їхнього строку давності. Тобто вплив прострочень, допущених у минулому, буде зменшуватися з часом, а нещодавнє погашення чергового кредитного договору поліпшить поточний стан кредитної історії. Варто зазначити, що велика кількість одночасно відкритих кредитів знизить поточний кредитний рейтинг. Для поліпшення кредитної історії потрібно в першу чергу погасити поточні прострочення, якщо вони є, мінімізувати кількість одночасно відкритих договорів, активно користуватися кредитними продуктами (переважно – невеликими короткостроковими кредитами), своєчасно виконуючи платежі за ними.

З якої причини може бути знижено кредитний рейтинг?

Кредитний рейтинг включає в себе більше 10 факторів, що впливають на його показник. Велика кількість запитів кредитної історії або велика кількість відкритих кредитів може тимчасово трохи знизити рейтинг. Для поліпшення кредитної історії та підвищення кредитного рейтингу варто спершу погасити поточні прострочення (якщо вони є), мінімізувати кількість одночасно відкритих договорів, активно користуватися кредитними продуктами та найголовніше – своєчасно виконувати платежі за кредитами.