СтатусКонтроль
Миттєві повідомлення

SMS про такі події:

  • виникнення/погашення прострочення;
  • відкриття/закриття кредиту;
  • запит Вашої кредитної історії партнером бюро.

 

СтатусКонтроль
Необмежений доступ до звітів

Замовляйте безкоштовно та без обмежень послуги:

  • «Кредитна історія»;
  • «Кредитний рейтинг».
СтатусКонтроль
Опція Freeze

Ви можете повідомити банкам, що тимчасово не бажаєте відкривати нові кредити. Перед зверненням у банк по новий кредит відключіть опцію FREEZE!


СтатусКонтроль
Станьте бажаним позичальником для кредиторів

Піклуючись про свою кредитну історію зараз, Ви забезпечуєте собі гарантію кредитування на вигідних умовах у майбутньому. Навіть якщо Ви допускали прострочення за кредитними платежами в минулому, завжди є можливість поліпшити свою кредитну історію.

СтатусКонтроль
Миттєво дізнавайтеся про будь-які події у Вашій кредитній історії

У разі виникнення прострочення, відкриття нового або закриття наявного кредиту, запиту Вашої кредитної історії фінансовими установами Вам буде надходити повідомлення на мобільний.

СтатусКонтроль
Захистіть себе від шахрайських кредитів

Якщо хтось спробує незаконно оформити кредит за Вашими документами, Ви отримаєте про це SMS і зможете негайно звернутися в банк по роз’яснення.

СтатусКонтроль
Отримайте максимум контролю з мінімальними витратами

Залежно від бажаного рівня контролю можна вибрати один із 3 тарифних планів. Стежити за своєю кредитною історією з послугою «СтатусКонтроль» значно ефективніше та вигідніше, ніж регулярно запитувати кредитну історію.

Поширені запитання

Навіщо регулярно стежити за своєю кредитною історією?

Щоб виключити помилки в майбутньому та не отримати несподівану відмову під час звернення по кредит або товар у розстрочку, необхідно стежити за своєю кредитною історією. Ви заощадите свій час і нерви з послугою «СтатусКонтроль» ;-)

Як захистити себе від шахрайства?

Запит, що надходить на перевірку кредитної історії, повинен бути з Вашого дозволу. А якщо Ви не зверталися в банк, а хтось цікавиться Вашою кредитною історією, це може свідчити про шахрайство.