Реєстрація загубленого паспорта
Подати заявку
Вкажіть дані для реєстрації
-

Реєстрація загубленого паспорта

Реєстрація загубленого паспорта

Оформлення кредиту на вкрадений паспорт сьогодні найпоширеніший вид шахрайства. Щодня в бюро надходять звернення з приводу шахрайських кредитів по загублених паспортах. Доказ факту шахрайства – тривалий, стресовий і виснажливий процес.

Реєстрація загубленого паспорта
Як захиститися?

Внесіть інформацію про втрату паспорта в свою кредитну історію. Це дозволить кредиторам виявити шахрая на етапі звернення за кредитом, а вам – уберегти свої нерви, кошти і кредитну репутацію.

Звернення до Українського бюро кредитних історій не виключає обов’язкового звернення до поліції (при крадіжці документа) і в Державну міграційну службу (паспортний стіл).  

Як це працює?

Після реєстрації заявки ми додаємо повідомлення в вашу кредитну історію такого змісту: “УВАГА! Клієнт повідомив про втрату паспорта. Високий ризик шахрайства!”. Партнери бюро (кредитори) при перевірці вашої кредитної історії (або при перевірці вашого документа) будуть отримувати це повідомлення.

Як відстежити спроби оформлення шахрайського кредиту на ваше ім'я?

Перевірка вашої кредитної історії кредиторами може свідчити про звернення за новим кредитом на ваше ім’я. Підключіть послугу SMS-контроль і отримуйте повідомлення про всі запити вашої кредитної історії. Це дозволить вам оперативно відреагувати у разі спроби оформлення кредиту на ваше ім’я зверненням до кредитору і запобігти видачі такого кредиту.