Кредитна історія

Кредитна історія
Найбільша база кредитних історій
Кредитна історія
Можливість відстежувати зміни
Кредитна історія
Отримання в режимі онлайн
Отримати

Архів замовлень »

5 причин дізнатися про свою кредитну історію

Кредитна історія
Вам відмовили в кредиті

80% відмов у видачі кредиту відбуваються через негативну кредитну історію. Якщо сталася помилка, ми підкажемо, як її виправити. Навіть якщо Ви допускали прострочення за кредитними платежами в минулому, завжди є можливість поліпшити свою кредитну історію.

Кредитна історія
Ви вже користувалися кредитами і хочете отримати новий

Перевіряйте свою кредитну історію, перш ніж звертатися по новий кредит, щоб переконатися, що інформація щодо вже закритих або поточних кредитів достовірна й актуальна. Це дозволить уникнути несподіваної відмови та заощадить ваш час. Один раз на рік кредитна історія надається безкоштовно.

Кредитна історія
Ви побоюєтеся незаконного отримання кредиту з використанням Ваших документів

Перевірте кредитну історію, щоб переконатися у відсутності шахрайських кредитів на ваше ім’я. Підключіть послугу «SMS-контроль» і, якщо хтось спробує незаконно оформити кредит на ваше ім’я, ви отримаєте про це сповіщення і зможете негайно звернутися в банк по роз’яснення.

Детальніше »
Кредитна історія
Ви можете відстежувати зміни за допомогою повідомлень на мобільний

Підключіть послугу «SMS-контроль» та отримуйте повідомлення про будь-які зміни в кредитній історії. Наприклад, якщо ви оформили нову позику або банк запитав у нас вашу кредитну історію. Це дозволить вам уникнути будь-яких неточностей.

Детальніше »
Кредитна історія
У нас найбільша база кредитних історій в Україні

Українське бюро кредитних історій співпрацює з усіма великими фінансово-кредитними організаціями. У нашій базі понад 88 млн. кредитних історій. Це найбільша база даних в Україні!

Тримайте кредитну історію під контролем!

Підключіть послугу «СтатусКонтроль» й отримайте необмежений доступ до своєї кредитної історії, рейтингу та реєстру запитів.

Детальніше »

Поширені запитання

Що таке кредитна історія?

Кредитна історія – це інформація щодо ваших кредитів та дисципліни їх погашення, яку УБКІ (Українське бюро кредитних історій) отримує від партнерів бюро: банків, фінансових та лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів. Кредитна історія зберігається у базі даних бюро протягом 10 років з моменту виконання позичальником кредитного договору.

Як отримати кредитну історію поштою?

Для цього вам необхідно надіслати заяву на поштову адресу ТОВ “Українське бюро кредитних історій”, 49300, м.Дніпро, а/с 7566.

Приклад заяви

Заява повинна містити інформацію, яка надасть можливість ідентифікувати вас (прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний код, юридична адреса, адреса проживання). Кредитна історія буде відправлена рекомендованим листом на вашу поштову адресу протягом 2-х днів з моменту отримання заяви. Лист доставляється та вручається одержувачу особисто під розпис. У разі відсутності кредитної історії, надається довідка з підписом та мокрою печаткою.  

Хто має доступ до кредитної історії?

Кредитну історію може запитати лише її власник та організації, які мають згоду власника. При зверненні за кредитом та оформленні договору кредитор обов’язково отримує згоду позичальника на перевірку його даних у бюро для погодження кредиту та моніторингу стану кредитної історії на час наявності активного кредитного договору.

Якщо Ви не згодні з даними в кредитній історії?

Ви маєте право оскаржити дані в кредитній історії. Корективи в кредитну історію можуть бути внесені, якщо кредитор підтверджує хибність інформації, яка оскаржується. В іншому разі ви маєте право включити в свою кредитну історію коментар розміром до 100 слів щодо інформації, яка оскаржувалася. Подати заявку на оскарження кредитної історії в бюро можна за посиланням. Для подання потрібно авторизуватися на сайті за допомогою мобільного телефону.

Як переглянути отриманий раніше звіт?

Всі отримані раніше звіти можна знайти в розділі Архів – Замовлення. Для цього необхідно авторизуватися на сайті за допомогою мобільного.

Як перевірити хто цікавився моєю кредитною історією?

У розділі реєстр запитів звіту кредитна історія ви побачите, хто, коли і з якою метою запитував дані щодо вас.

Як часто оновлюються дані в кредитній історії?
Інформація у кредитній історії оновлюється згідно з графіком оновлення даних у партнерів бюро (від щотижневої до щомісячної передачі).